Kids and Heroes
Bratři v denimu Bitch Queens a Hip Priests vydali další společný split
Danny 13/10/2016 Novinky, Zahraniční

Po roce a půl vyšel další sedmipalcový split švýcarských death-punkerů Bitch Queens a jejich londýnských garage-punkových bratrů z The Hip Priests. A kde jinde než u Lux Noise. Tyhle dvě kapely se navíc letos potkaly na vynikajícím tribute EP Alice Cooperovi, takže se jedná o pevný svazek, který oběma bandám svědčí.

Bitch Queens přišli s písničkou R’n’R Idiot, The Hip Priests s dvojicí skladeb Raised On Rage a Mystical Freaks. Bitch Queens se navíc v listopadu opět ukážou v České republice – 16. listopadu v pražském Rock Café a o den později v brněnském Eleven Clubu.

Deluxe limitovaná edice sedmipalce vyšla s devíti superhrdinskými sběratelskými kartami, jejichž autorem je Woody z The Rocket Dogz. Žádné překvapení, že tato verze byla během pár hodin rozebrána.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com