Kids and Heroes
BOY natočí DVD z asijského tour a chystají split s japonskými Hat Trickers
Danny 29/07/2015 Cz/Sk, Novinky

Během září a října 2015 odjedou BOY z Brna turné po Japonsku a Číně, které bude dokumentovat režisér Tomáš Bláha. Celý materiál pojmenovaný Chaos Across Asia poté vyjde na stejnojmenném DVD.

V těchto dnech jsou BOY ve studiu, kde natáčí materiál na split 7“EP s Hat Trickers. To vyjde v Japonsku a bude limitováno na 100ks.

V re-edici také vyjde debutní (již vyprodaná) nahrávka Darkest Visions. Vinylová verze vyjde opět v luxusním slipcase obalu, ale tentokrát ve zlaté, růžové a bílé variantě. Re-edici má svědomí kanadské vydavatelství Unrest Records. Nového kabátu se dočká také CD verze, které po vydání v Německu a Číně vyjde také v Japonsku.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

1 Comment

  1. AH 29/07/2015 at 13:32

    Se divím, po tom failu na hithit…

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com