Kids and Heroes
Booze & Glory, The Analogs a Giuda už ve středu ve Futuru
Misantroop 01/12/2019 Pozvánky

Když jsme v roce 2012 přivezli poprvé do Prahy Booze & Glory, netušil jsem, jak často na tuhle partu budu v budoucnu narážet. Od té doby se u nás předvedli několikrát, ať už na letních festivalech nebo na klubových koncertech. Streetpunk promíchaný s fotbalovými halekačkami zapůsobil na srdce mnoha fandů. Po dvou letech se vrací do Futura, aktuálně s novou deskou.

Zvuk Booze & Glory se v posledních letech změnil, což u hodně lidí vyvolává posměch, nicméně to přivedlo i nové fandy. Ať už Booze & Glory milujete nebo nenávidíte, tak rozhodně patří ke kapelám, které aktuálně hýbou světem punkrocku.

The Analogs ze Štětína jsem poprvé zaregistroval v roce 2002 na Antifestu kde předvedli energickou streetpunkovou show, kterou doplnila
v té době pověstná horrorshow jejich Polských fandů, která se protáhla na celovíkendový riot. Časy se od těch dob rozhodně změnily, co se nezměnilo je streetpunk který Analogs produkují. Viděl jsem je na velkých pódiích, stejně jako v malých klubech a vždycky předvedli to nejlepší možné.

Římská Giuda o sobě tvrdí, že ve své tvorbě kombinuje sedmdesátkový glam rock s ranným britským punkem. Výsledkem je ultra zábavný a energický party mix, který umí rozhýbat dav lépe než nájezd policejní jízdy. Za své desky sklízejí pozitivní reakce nejen v undergroundových médiích ale i v globálně známých periodikách a mezi světem undergroundu a mainstreamu zůstávají rozkročení i při svých tour. Pro ty kdo se s jejich tvorbou nesetkali bude tohle rozhodně překvapení večera.

Booze & Glory, The Analogs, Giuda
Praha, Futurum 11. 12. 2019
Fb event: https://www.facebook.com/events/628835657629249/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com