Kids and Heroes
Bombshell Rocks ze Švédska vypouštějí videoklip jako předzvěst nové desky
Danny 16/10/2014 Novinky, Zahraniční

Když se v roce 2012 po téměř deseti letech vrátil do Bombshell Rocks frontman Mårten Cedergran, výsledkem byl sedmipalec Scars And Tattoos u Pirates Press Records a pár koncertů. Teď ale tahle pětičlenná kapela zveřejňuje videoklip k písničce Without Destination a na listopad letošního roku slibuje plnohodnotnou desku s názvem Generation Tranquilized.

Bombshell Rocks ze švédského Västerås vznikli v roce 1995 a chystané album bude už jejich pátou řadovou nahrávkou. Kromě nich natočila kapela i bezpočet EP, brzdily ji ale časté změny v sestavě a nakonec i několikaletá pauza. I tak ale Bombshell Rocks patří mezi nejzajímavější jména evropského streetpunku.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com