Kids and Heroes
Bombangrepp – Förradd Av Samhället
Martin Suicide 19/12/2013 EP, Recenze

Další z produktů posedlosti Švédskem pana majitele Phobia Records se točí na mém gramofonu. Tentokrát s logem tohoto labelu na zadní straně skončilo EP kapely Bombangrepp, což byla pro mne dosud neznámá záležitost. To ovšem při objemu tamní hudební produkce není nic obtížného.

Od této desky nečekejte žádný crust ani d-beat, ale divoký hardcore punk, čerpající z klasických švédských kapel jako Rövsvett, G-Anx, ranými Asocial či Mob 47. Super rychle zahraný hardcore, výrazné kytarové riffy a lehce hystericky řvoucí zpěv. Ano, koncept jaký tu byl milionkrát, ale při tom správném provedení i dnes fungující tak jak má. To je přesně tento příklad, starý dobrý rychlý a navztekaný hardcore s tahem na bránu co má koule. Co víc vlastně čekat, šablona je daná a teď již jen čekat, zda vám tahle konkrétní nahrávka sedne zvukem či pojetím. Ono vlastně není zas až tak moc co řešit, pokud posloucháte pop punk, emo, nebo prefabrikovaný blbometal v orwellovsky newspeakové řeči vydávaný za hardcore, můžete s klidným svědomím tuhle desku přeskočit. Pokud vás ale oslovují výše zmíněná jména nebo o mnoho mladší Krieshot a chcete si dát i něco svěžího, Bombangrepp jsou vhodnou volbou.

Kreslený jednoduchý obal navíc celé desce dává příjemně „old school“ punc, což je pro mne vždy bonus, který s láskou uvítám.

Info

Label: phobiarecords.net

Rok vydání: 2013

Tracklist
  1. Sjuk, Kuvad, Utförsäkrad
  2. Fas 3
  3. Panoptikon
  4. Ansvarsbefraid Idiot
  5. Abortfragan
  6. Lärd Att Frukta
  7. Skända
  8. Nitpunk
  9. Inbillad Lycka

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com