Kids and Heroes
Bodyjar se po 13 letech vrací do Evropy, nevynechají ani Česko
Sabina 28/04/2014 Pozvánky

Poté, co se dali Bodyjar v roce 2013 opět dohromady, se rozhodli, že je na čase potěšit také své evropské fanoušky. A tak se po dlouhých třinácti letech vydávají na evropské turné, v jehož rámci je budeme moci vidět i v České republice, a to konkrétně v sobotu 3. května ve Valašském Meziříčí v M-Klubu. Český support nebude rozhodně žádná ostuda – z mrtvých vstanou tuchlovičtí Selfish a celý večer zahájí mladá krev Call Tracy. Vstupenky se dají pořídit v předprodeji za 150 Kč nebo na místě za 200 Kč.

Bodyjar můžeme společně s Frenzal Rhomb považovat za otce australského melodického punkrocku. Kapela vznikla v roce 1994 na předměstí Melbourne a byla součástí devadesátkového punkrock boomu, do kterého patřili i Pennywise, The Offspring nebo Blink 182. Proslavili se především albem How it Works, na kterém se objevily pecky jako Not the Same nebo Fall to the Ground. V roce 2006 se kapela rozhodla ukončit činnost a věnovat se více soukromému životu. To jim ale nakonec nevydrželo, a díky neustálým prosbám fanoušků a nabídkám koncertů se rozhodli začít zase hrát. Pilotní song z nového alba Role Model, který nese název Fairytales, přesvědčil příznivce kapely o tom, že to v sobě i po těch devatenácti letech stále mají.

Domácí Selfish z Tuchlovic asi není třeba moc představovat. Fanoušky si získali především upřímnými texty i muzikou a přátelským přístupem. Přestože již aktivně jako kapela nefungují, před Bodyjar si rádi připomenou staré časy.

Call Tracy jsou mladá kapela z Litvínova, která by neměla ujít vaší pozornosti, pokud si libujete v pop punku. Na Moravě to bude jejich premiérový koncert.

Fb event: www.facebook.com/events/592285400861796/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com