Kids and Heroes
Blíží se vydání nové desky The Horrors i jejich samostatný koncert v Praze
Danny 09/08/2017 Novinky, Zahraniční

Jasně, už to není ta syrová banda z garáže, která v roce 2007 debutovala albem Strange House a znělo to, jak kdyby The Sonics omládli o čtyřicet let a věděli, jak se ten rock’n’roll hraje v novém tisíciletí. Ale i o deset let a čtyři řadové desky později to vypadá u The Horrors na solidní práci, jen kluci v upnutých černých džínsech trošku vyrostli, přimíchali ke svému projevu dost shoegaze a aktuální psychedelic/indie koktejl.

22. září vyjde The Horrors nové album a venku jsou prozatím dvě ochutnávky – Machine a Something To Remember Me By. Nahrávku mají pod palcem Wolftone a Caroline Records.

Po vystoupení na Colours Of Ostrava v roce 2011 se The Horrors představí i v Praze na samostatném klubovém koncertě.  Zahrají 29. 11. ve smíchovském klubu Futurum.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com