Kids and Heroes
Blink 182 plánují nové album na příští rok
Hrusa 22/08/2013 Novinky, Zahraniční

Kalifornská trojice Blink 182 se příští rok chystá vydat nové album. Mělo by se tak stát někdy na přelomu jara a léta 2014. Dle slov basáka Marka Hoppuse ale ještě nezačali pracovat na žádných nových písničkách.

Právě Mark Hoppus v rozhovoru pro rockový magazín Kerrang prozradil, že by se něco nového mohlo chystat. Problém ovšem je, že Blink 182 začnou na novém albu pracovat až ve chvíli, kdy se všichni tři členové kapely sejdou ve studiu. Zpěvák a kytarista Tom DeLonge totiž během roku bydlí v San Diegu, bubeník Travis Barker žije v Los Angeles a sám Mark Hoppus přebývá v Londýně. Není pro ně tedy jednoduché sejít se dohromady. Dle slov Marka Hoppuse je ovšem téměř jisté, že až se sejdou ve studiu, něco nového určitě vznikne. Uvidíme, jestli se Blink 182 odhodlají k nějakému výkonu a vydají další dlouhohrající desku, která bude následovníkem alba Neighborhoods z roku 2011.

A pokud se vám nechce na nové album čekat na prázdno, pusťte si třeba pecku Dogs Eating Dogs ze stejnojmenného EP, které vyšlo v loňském roce.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com