Kids and Heroes
Bláznivé kabaretní duo Vermillion Lies se po sedmileté pauze vrací
Tony Youngfield 08/06/2015 Novinky, Zahraniční

Před časem jsme sestry Boekbinderovy uvedli v rubrice Kabinet hudebních kuriozit, konkrétně ve třetím díle – a teď máme radostnou novinku pro všechny fans. Po sedmi letech, kdy se sestry Kim a Zoe věnovaly převážně sólovým hudebním drahám, se jejich cesty opět setkaly a na obzoru je nový materiál. Toto nezaměnitelné hudební seskupení se zapsalo do dějin alternativní hudební scény svou šílenou kombinací kouzelné hudby jako z dětských snů a pódiových show, které nebyly pouze koncerty – spíše se jednalo o vaudevillovská kabaretně-hudební představení, plná komických momentů.

Sólová činnost sester nebyla špatná, ale na Vermillion Lies neměla. Kapela ohlásila konec působení v roce 2008 a od té doby nenahrála žádný nový materiál krom sedmipalce Vermillion Lies In New Orleans, vydaného v roce 2010. To by se ale teď mělo změnit – dámy rozjely projekt na Kickstarteru a podle výše částky, kterou vyberou, budou postupně nahrávat nové songy. Jsem na ty dvě bláznivé kočky zvědav – a pokud vyjedou na turné, je třeba dostat je do České republiky nebo alespoň někam poblíž, kam by člověk docestoval – protože Vermillion Lies se musí zažít!

Pod článkem si pusťte song z posledního vydaného zářezu In New Orleans a pocvičte si angličtinu v článku, ze kterého jsme také čerpali.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com