Kids and Heroes
Blatoidea přivezou na Žižkov punk UK střihu
Redakce 01/07/2014 Pozvánky

Ve středu 23. července se žižkovský musicbar Kuře v hodinkách bude otřásat pod náloží punku! Z Londýna totiž přijedou Blatoidea, které ten večer podpoří domácí party P:N:S, Just War a RV-4. Vstupné je 100 Kč a začíná se už od 18:00!

BLATOIDEA (London UK)

Kapela, která drhne od roku 2008 nekompromisní punk anglickýho střihu a má za sebou několik turné se svými krajany jako The Restarts, Subhumans, GBH, Left for dead atd.

P:N:S (Praha CZ)

Netřeba představovat. P:N:S byla je a bude hardcore punková kapela z Prahy. Aktivní od roku 1999 do 2010, kdy si dala po vnitrostranických neshodách pauzu, na jaro 2013 se reunionovala k občasnýmu hraní. Přijďte zavzpomínat na starý dobrý časy.

JUST WAR (republika Žižkoff)

Zbrusu nová kapela, která hraje od března tohoto roku. Najdeš tu lidi z kapel Exekuce, Demarche nebo Climax – pořádně našláplej punk v Motörhead a Discharge stylu.

RV-4 (Benešov CZ)

Kapela RV-4 se dala dohromady na začátku roku 2001 ve složení Kampa (zpěv), Jirka (kytara, zpěv), David (basa), Šlacha (bubny). Po odchodu zpěváka Kampy v roce 2011 se zpěvu chopil Jirka a kapela po krátké odmlce začala znovu koncertovat. Na podzim roku 2012 vyšlo kapele poslední cd Chladnokrevně. RV-4 se nadále snaží co nejvíce koncertovat a pracovat na nové tvorbě… takže se máte taky na co těšit!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com