Kids and Heroes
Blackout Problems míří s novou deskou do Rock Café
Redakce 16/10/2018 Pozvánky

Po velkém úspěchu v rámci letošního ročníku festivalu United Islands se německá kometa Blackout Problems vrací opět do svého domovského pražského klubu – do Rock Café! Tam dorazí už 21. listopadu se svou novou deskou KAOS, kterou tato čtyřčlenná parta z bavorského Mnichova vydala letos v červnu.

Vůbec poprvé se Blackout Problems představili českému publiku v roce 2013 na Rock for People, tehdy ještě v tříčlenné sestavě bez kytaristy Moritze. Poté následovalo několik klubových koncertů (Rock Café, Klub 007 Strahov, Divadlo pod lampou v Plzni) a již zmíněné vystoupení v rámci letošních United Islands. S každým dalším koncertem se jejich fanouškovská základna v České republice rozšiřuje a pozvolna se přibližuje té německé, kde jsou Blackout Problems již zaběhlé jméno a pravidelně zaplňují kluby až do posledního místa!

Večer otevře pražská naděje Stifled, která se v létě mimo jiné vydala na tour po Kanadě. Jejich vystoupení nezabránila ani nedávno oznámená změna v sestavě. Druhým supportem bude německý elektronický projekt GEISTHA.

FB event: http://www.facebook.com/events/2155032241381919/

Vstupenky: http://goout.net/cs/listky/blackout-problems/vmyc/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com