Kids and Heroes
Black Lips přivezou svou aktuální desku do smíchovské MeetFactory
Danny 09/08/2017 Pozvánky

Garage punkoví hejsci Black Lips po letech změnili obsazení, přidali ságo a v květnu vydali svoji osmou řadovku Satan’s Graffiti … Or God’s Art, kterou produkoval Sean Lennon a hostovala na něm jeho máma Yoko Ono nebo Saul z Fat White Family. Pokud jste tuhle zásadní událost letošního jara zmeškali, podívejte se na klip k songu Can’t Hold On a poslechněte si i další ukázky z aktuální desky.

V úterý 31. října se Black Lips vrátí do Prahy a znovu do smíchovské Meet Factory. Předvedou vám, že i v roce 2017 dokážou na pódiu i mimo něj rozpoutat skutečné peklo.

Vstupenky / Tickets:
290 Kč na / at www.meetfactory.cz
290 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích / (+ fees where applicable) in other presale networks
390 Kč na místě / at the door

Předprodeje / Presale:
Ticketportal, Ticketpro, GoOut.cz a www.meetfactory.cz

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com