Kids and Heroes
Biografie bude bestseller, pro desku ale Morrissey nemůže sehnat label
Michaela Klocová 07/11/2013 Magazín

O tom, jak těžké je v dnešní době získat nahrávací smlouvu, by mohla vyprávět spousta hudebníků. Že se o vás labely poperou vám ale nezaručí ani fakt, že se jmenujete Morrissey a vaše nedávno vydaná autobiografie má nakročeno k tomu stát se bestsellerem.

„Morrissey nemůže sehnat nahrávací smlouvu, proto jsme už pár let nevydali desku, přestože má v záloze arzenál nového materiálu,“ říká kytarista Boz Boorer, který s původním frontmanem The Smiths spolupracuje na jeho sólových nahrávkách, včetně zatím posledního alba Years Of Refusal z roku 2009.

Zmíněná kniha popisující autorův soukromý i profesní život vzbuzuje už od svého vydání negativní reakce Morrisseyho kolegů. Bývalý kytarista The Smiths Craig Gannon se nechal slyšet, že je plná hořkých lží, a producent Stephen Street prohlásil, že tou knihou Morrissey definitivně zabil možnost reunionu The Smiths.

Životopisné dílo vychází také jako audiokniha, jež bude obsahovat hudební bonus – coververzi Satellite Of Love jako poctu nedávno zesnulému Lou Reedovi.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com