Kids and Heroes
Berlínští Snøffeltøffs přivezou koktejl ze sci-fi, garáže a no wave
Redakce 13/05/2014 Pozvánky

Na další vydání ze seriálu garážových večírků It’s not broken it’s vintage se můžete těšit 18. června v pražském Cross Clubu, kde budou tentokrát hlavní hvězdou večera němečtí Snøffeltøffs.

Kapelu, jejíž název umí málokdo správně vyslovit, tvoří Snøff a Tøff, dva kluci z Berlína, kteří označují svou hudbu jako Sci-Fi / Garage / No Wave. Jeden hraje na basu a bicí, druhý střídá kytaru, kazoo a klávesy. Logo napsaný kečupem a tatarkou, videoklip, ve kterém ujíždí před zombie na drezíně, energická show a supr hudba. Mladá kapela vydala vloni na kazetách své debutové EP Female dreams s titulním songem Pretty Girl (klip můžete shlédnout níže). Teď 16. května vydávají singl Park boys společně s videoklipem, jehož trailer je už teď ke shlédnutí na jejich stránkách. Do Čech zavítají v červnu vůbec poprvé.

Před nimi si zahrají domácí Old Folks House. Tři mladý kluci, v jejichž hudbě lze rozeznat vzory v blues, starý dobrý garáži, punku. Znáte třeba Mummies? Tak možná k těm by se dali přirovnat. Ryzost, divokost a úplně šílený koncerty, který nutí publikum k dělání výtržností. Rozlazená kytara, drzý kecy, hlava v kopáku.

Tahle kombinace kapel se zdá být zárukou dobrého večírku, který bude po koncertech pokračovat pouštěním desek v režii Creepy Crawlers DJ’s. Vstup je jako obvykle zadarmo, start nějak po osmé.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com