Kids and Heroes
Benefice Přijď na koncert, zachraň zvíře! míří do Liberce a Kutné Hory
Nekro 22/04/2019 Pozvánky

Ve dnech 24. a 25. proběhnou dva benefiční koncerty v Kutné Hoře a Liberci s názvem PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ ZVÍŘE! Výtěžek z koncertů poputuje na podporu neziskové organizace OBRAZ (Obránci zvířat).

A proč právě OBRAZ? Této mladé české organizaci se v minulosti podařilo prosadit zákaz kožešinových farem na území České republiky a dostat téma zmučených nosnic z klecových chovů do veřejné debaty. Úspěchů a témat, kterými se organizace zabývá je samozřejmě více. OBRAZ ví jak na to, má srdce na dlani a odvahu. Proto má smysl ho podpořit a budeme rádi, pokud nám v tom pomůžete. Více informací o Obráncích zvířat najdete na jejich webu: www.obrancizvirat.cz/

První koncert se uskuteční 24. 5. v Kutné Hoře v relativně novém klubu Holubník, druhý koncert se odehraje v sobotu 25. 5. v Libereckém klubu, sídlícím na konci Široké ulice.

Obou koncertů se zúčastní kapely EMPTY HALL OF FAME (hardcore z Libiny), SCALP (hardcorepunk ze severních čech) a DEATH WISH KIDS (hardcorepunk z Čáslavy).

Páteční koncert pak doplní skvělí I AM PENTAGON z Prahy a v sobotu se v Liberci k výše zmíněným interpretům připojí ještě KOMPLEX VINY (hardcorepunk ze středních čech) a berlínští hardcoristi BEHIND THIS WALL.

Kapelní výčet slibuje skvělý hudební zážitek, schopný uspokojit jak punkové, tak hardcoreové zvukovody nejednoho kytarového nadšence. To vše doplněné dobrým pocitem z podpory organizace, která má jasné cíle a svou dosavadní činností již prokázala, že ví kudy k nim jít.


Fcb událost koncertu v Kutné hoře:

https://www.facebook.com/events/2349598438417475/

Fcb událost koncertu v Liberci:

https://www.facebook.com/events/576868866131200/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com