Kids and Heroes
Baskytarista Alkaline Trio vydává sólovku, dejte si dvě ochutnávky
Danny 24/06/2015 Novinky, Zahraniční

Když na začátku června vyšlo nové album frontmanovi Alkaline Trio Mattu Skibovi, bylo jasné, že druhý člen autorského tandemu na to své nenechá dlouho čekat. A tak nyní baskytarista Alkaline Trio Dan Andriano servíruje dvě ochutnávky z nové desky svého projektu Dan Andriano In The Emergency Room. Písničky Lost a Enemies si můžete pustit pod textem.

Nové album s názvem Party Adjacent vyjde 17. července u Asian Man Records a stane se následníkem čtyři roky starého debutu Hurricane Season. Zatímco prvotina byla komornější a Andriano desku během tour podpořil jen akustickou kytarou, na novém albu se obklopil doprovodnou kapelou a výsledkem je příjemně taneční verze Elvise Costella a Thin Lizzy s rukopisem Alkaline Trio, který se nedokázal vytratit.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com