Kids and Heroes
Basák Flogging Molly a jeho Bunny Gang vypouští videoklip
Danny 17/03/2015 Novinky, Zahraniční

Nathen Maxwell, baskytarista Flogging Molly, dal v roce 2009 dohromady kapelu The Bunny Gang, aby využil hudební nápady, které nemohl uplatnit ve své domovské kapele. Vyústěním společného snažení kamarádů z Nathenova rodného Colorada bylo album White Rabbit, které komorně mixovalo hlavně folk a reggae. V loňském roce vyšla Bunny Gangu druhá deska Thrive, ze které kapela vybrala písničku Sirens Through The City a natočila k ní videoklip, který si můžete pustit pod článkem. Výsledek je až překvapivě clashovský.

The Bunny Gang se představí první dubnový den v pražském Bubnu, kde jim budou společnost dělat brněnští Shipwreck při své živé premiéře v hlavním městě.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com