Kids and Heroes
Banda nizozemských skins Evil Conduct vydala unikátní vinyl
Danny 12/03/2015 Novinky, Zahraniční

Nizozemská oi! kapela Evil Conduct, která se v prosinci představila v Praze v rámci Kids And Heroes Punkrock X-Mas, si pro vinylové fetišisty přichystala parádní kousek. Na tvarovaném jedenáctipalci vydala singl That Old Tattoo, který pochází z jejich loňského splitu s Gimp Fist. Tisíc picturedisků v designu buldoka s vojenskou helmou, které zdobí i trička Evil Conduct, má na straně B živý záznam songu Ultra-Violence z půl roku starého koncertu v berlínském Wild At Heart. Písnička pochází z prvního dema Evil Conduct z roku 1986. Tvarovaný vinyl vydali Pirates Press Records.

Začátkem února pak kapelu opustil bubeník Ray, který byl zakládajícím členem Evil Conduct. Jako důvod uvedl, že ho zbytek kapely nechtěl na jihoamerickém tour. Frontman Han to pouze okomentoval slovy: „každý příběh má dvě strany“ a jede se dál. V srpnu tak můžete vidět Evil Conduct na festivalu Pod Parou.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com