Kids and Heroes
Balaclava po letech zahraje na strahovské 007. Pokřtí retrospektivní desku
G.Zs 22/05/2018 Pozvánky

Release párty retrospektivního 12” Y2K kapely Balaclava je naplánována na 17. června kde jinde než na strahovské 007. Nahrávka zachycuje první dvě nahrávací sessions kapely a vychází na novém labelu Pushteek.

Je to zhruba 20 let, kdy na Ladronce poprvé vystoupila vegan straight edge kapela Balaclava a změnila životy jedné generaci punk kids po celém Česko – Slovensku. Pokud vám název kapely nic neříká, věřte, že slovem provází Banán.

Speciálními hosty budou na Sedmičce Fuck It. I Quit, nová kapela Tima z Ensign, a Uprostřed pádu. Vizuál desky má na svědomí Ma Rie, designérka a výtvarnice, která je aktuálně ve scéně profláklá s ojedinělým zinem Mazinerie. Pokud vás Ma Rie zajímá víc, koukněte na následující video rozhovor.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com