Kids and Heroes
Bajkazyl Brno slaví tři roky, popřejí mu Drom, Vole a další
Marek Hadrbolec 11/07/2018 Pozvánky

Už je to tak. Bajkazyl dávno není jen pražskou vychytávkou, už nějaký ten pátek se do něj můžete před světem schovat i v Brně. Právě v těchto dnech to budou už tři roky, co se brněnský Bajkazyl stal útočištěm místních pankáčů, bikerů a prostě všech, kdo o to stáli. A co by to bylo za narozeniny bez pořádné oslavy?

Dvoudenní oslava třetích narozenin je v Bajkazylu naplánována na tento víkend, 13. – 14. července. Formou svého setu tu Bajkazylu vše nej popřeje čtveřice kapel: Edoshův Kur-ník, Gedale, Vole a Drom. Oslava to tak vzhledem k žánrovému směřování kapel nebude zrovna nejveselejší, silný dojem a zážitek je ale zaručen. A možná přijde i Násilník.

S koncem dne se ale nekončí, a tak kdo nestihne pogratulovat Bajkazylu v pátek, dostává druhou šanci v sobotu, a to hned od 14:00, kdy se do toho opře první se seznamu DJs. Ti budou Bajku vládnout do osmi, kdy předají štafetu dalším hudebníkům. Konkrétně KODDN, Koonda Holaa, Jan Pavel II a A Guy Named Lou. Součástí oslav bude i Alleycat závod na kolech. Protože bez kol by to nebyl Bajkazyl. Vlez na oba dny za 200, na den za 150. Dorty a svíčky netřeba.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com