Kids and Heroes
Backyard Babies se po pěti letech vrací na scénu, chystají nový materiál
Danny 07/05/2014 Novinky, Zahraniční

Jeden facebookový status ukončil pět let dlouhou pauzu, kterou si dala švédská čtveřice Backyard Babies. Ta od roku 1987 kombinuje punkrock s glam rockem a atmosférou jak z kýčové severské kriminálky a zanechala za sebou šest studiových alb. V roce 2009 ohlásili Backyard Babies neurčitě dlouhou pauzu, během které vznikla spousta bočních projektů, včetně Dregenovy sólové desky, spolupráce s Michaelem MonroemHanoi Rocks na albu Horns And Halos, nebo povedených akustických songů Nicke Borga.

7. května 2014 se konečně kapela rozhodla přestávku ukončit a v létě chce pracovat na nových písničkách. Doufejme, že se v nich bude zrcadlit všechen posun, který jednotlivé členy poznamenal za posledních pět let.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com