Kids and Heroes
Back from Quarantine! Rabies, Krang a Honem vyrazí na šňůru společných koncertů
Redakce 04/08/2020 Pozvánky

Coroner Virus konečně opouští brány tohohle města, takže je na čase v saloonech setřít prach z piána a roztočit život. Zatímco se na začátku roku mohlo zdát, že všechny ty báječně růžový plány pro dva tisíce dvacet zůstanou i přes léto přilepený na podrážce jako žvejka, máme pro vás všechny, po živé muzice spíš než po mozcích se sápající zombies, velice dobrou zprávu!

Truck s rozžhaveným nápisem Mighty Tour už se za pomstou řítí z apokalyptických pekel přímo vaším směrem, aby pod kolama podrtil všechno, co mu bude stát v cestě, a do ksichtů vám několikrát za večer nacákal svěcenou vodu značky Punkrock/Skatepunk.

Takže se koukejte vykopat z karanténních rakví, hoďte na sebe svoje šťastný spoďáry a stavte se na nejbližším komponovaným večeru kazatelů z Rabies, Krang a Honem.

Seznam kaplí je následující: Praha, Brno, Ostrava a neméně silná trojice Olomouc, Plzeň a specialitka – skejtpark v Novém Veselí. Režíruje to Rodriguez, produkuje Tarantino a už teď to má 100 % na čsfd, i když to není film, ale zatraceně dobrá párty.

O autorovi

Diskuze

  • Facebook(0)
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com