Kids and Heroes
Australští šílenci King Gizzard & the Lizard Wizard a jejich devátá řadovka za pět let
G.Zs 12/02/2017 Novinky, Zahraniční

Dost neuvěřitelný titulek. Ale je to tak. Instrumentální pomatenci z Melbourne King Gizzard & The Lizard Wizard posílají do světa už devátý velký kousek ze své psychedelické post/sufr/soul kuchyně. A to nepočítám jejich EP z roku 2011.

Od roku 2012 vydali King Gizzard & The Lizard Wizard dvě alba v průběhu každého kalendářního roku. Až loni se jim podařilo v uvozovkách jen jedno. Za to přelomové. Nonagon Infinity zamotalo hlavu nejednomu hudebnímu labužníkovi. Jejich letošní menu je pojmenováno Flying Microtonal Banana a bude se skládat z devíti chodů. O distribuci na starém kontinentě se stará vydavatelství Heavenly. A tady je první video ochutnávka Rattlesnake:

Tenhle sedmihlavý had se napříč Evropou proplazí koncem května. Oznámeny ještě nejsou všechny destinace jeho řádění, tak držte palce, aby nám zasyčel i někde poblíž.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com