Kids and Heroes
Australská hardcore úderka High Tension vydává třetí řadovku
G.Zs 24/05/2018 Novinky, Zahraniční

Neustále a dokola opakuji, že Austrálie je sice nejmenší kontinent, avšak v posledních pár letech je na koncentraci zajímavých kapel opravdu bohatý. A tady je další důkaz – 15. června vydává u legendárního britského labelu Cooking Vinyl svou v pořadí třetí placku pořádně rozhněvaní High Tension.

Novinka má název Purge a v porovnání s jejími předchůdci si na intenzitě a přímočarosti sdělení s ničím nezadá. Na první pohled je zpěvačka téhle kapely výjimečná jen původem a tím, že se mezi střepy zaplivaných klubů promenáduje na jehlách a vždy připomíná spíše modelku než frontmanku nekompromisní hardcore kapely. Na první poslech byste jí nesvěřili na hlídání ani kaktus. Tahle dáma má opravdu ojedinělý řezák, její vřískání zní jak stádo hladových pum.

Pokud máte rádi kapely jako Most Precious Blood, Walls Of Jericho nebo Raised Fist, dočkali jste se další své oblíbené skupiny.

Kapela v těchto dnes dojíždí své us tour a plánuje evropské, takže kdo ví?

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com