Kids and Heroes
Astpai v novém klipu předepisují dva tisíce pilulek
Michaela 21/09/2013 Novinky

Punkrockeři z Vídně říkající si Astpai zveřejňují nový videoklip ke skladbě 2000 Pills, která je zároveň ochutnávkou z chystaného EP Chronicles. Video se stejně jako celá nahrávka zaměřuje na problematiku Crohnovy choroby, jež byla diagnostikována hlavnímu zpěvákovi Zockovi před sedmi lety. Jak se s „Kapitánem Crohnem“ vypořádá, se podívejte v klipu pod textem.

Čtyřčlenná parta jede momentálně evropské turné, během kterého se zastaví i v naší republice, konkrétně v pátek 27. září, kdy ve společnosti krajanů Ants a Itala s akustikou Gaba De La Vegy zavítají do pražského Café Na půl cesty. Vidět je letos naživo bude mít Praha možnost ještě na Sedmičce, kde se 15. listopadu předvedou po boku The Flatliners a Worldhood.

EP Chronicles, následovník loňské desky Efforts and Means, vychází za kolaborace Jump Start Records (USA/Kanada), Ass Card Records (střední Evropa) a Shield Recordings (BeNeLux). Mix mají na svědomí Trevor Reilly a Mike Supina z A Wilhelm Scream a masteringu se chopil Stephen Egerton z The Descendents.

O autorovi

Šéfová. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com