Kids and Heroes
Anthrax doplní na pražském koncertě němečtí thrasheři S.D.I.
G.Zs 19/10/2018 Pozvánky

Jedno ze jmen legendární Big 4 se vrací po úmorném čekání do Prahy srovnat se zemí klub Roxy. Ano, mluvíme tu o amerických thrasherech Anthrax! Scott Ian a spol. nám v druhé polovině listopadu ukáží, zač je toho loket.

Jedinečná příležitost ulovit kapelu během jejich celosvětového turné byla vzata za pačesy a my se tak můžeme těšit na ráj všech ortodoxních vyznavačů ostrých riffů, nejšílenějších mosh-pitů a pekelných thrashových melodií. Těšte se na průřez diskografií, protkanou i novými kusy. Doplní je neméně silné jméno, a to sice němečtí speed thrasheři S.D.I.! Ti se do Čech vrací po roce a věřte, že ani o píď nezpomalili.

Datum je jasné a svítí na míle daleko – 25. 11. 2018 – pražský klub Roxy!

Foto: mrbrwnstne

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com