Kids and Heroes
Anglická oldschool psychobilly banda The Radiacs natočila nový videoklip
Danny 25/01/2017 Novinky, Zahraniční

S novým videoklipem přicházejí britští psychobilly floutci The Radiacs. Ten vznikl k písničce The Devil‘s Out To Get You, kterou The Radiacs natočili v roce 2015, pět let po comebackovém albu The Return Of The Radiacs.

Kapela debutovala už v roce 1989 deskou Hellraiser, z původního line-upu ale do dnešních dnů zůstal jen zpěvák Dale Williams, i když Nev Preston s kontrabasem, který se před pár lety do The Radiacs vrátil, hrál na albu Live And Rockin‘ z roku 1990. Mimochodem, zakládajícími členy The Radiacs byli Paul a Billy Oxleyovi, kteří později skončili třeba v The Krewmen nebo The Epileptic Hillbilly’s.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com