Kids and Heroes
Američtí hardcoraři Shai Hulud se vracejí s novým singlem
Danny 28/07/2015 Novinky, Zahraniční

Nové osmi-písňové EP chystá americká kultovní hardcore smečka Shai Hulud. Nahrávka vyjde do konce roku u No Sleep Records a první ochutnávku, písničku Colder Than The Cold World, zveřejňují Shai Hulud už teď.

Bez zajímavosti není, že mezi lety 1996 a 1997 zpíval v Shai Hulud tehdy čtrnáctiletý Chad Gilbert, který později založil pop-punkové New Found Glory. Za mikrofon se do Shai Hulud provizorně vrátil na zatím poslední desce Reach Beyond The Sun z roku 2013, kterou zároveň produkoval. Současným zpěvákem kapely je opět Matt Mazzali, který v Shai Hulud zpíval mezi lety 2006 a 2009.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com