Kids and Heroes
All star kapela The Primals nasáklá devadesátkami poprvé v Evropě
Marek Hadr 12/04/2019 Pozvánky

Čisté spojení starého přátelství a lásky k rockové klasice devadesátých let. To je allstar team hrající pod názvem The Primals. Ve čtvrtek 16. května se představí v brněnském Kabinetu Múz, o den později v Praze na Sedmičce.

Kapela je složena z členů kapel Darkest Hour, Title Tracks nebo Dead to Fall. The Primals svoje zkušenosti posbírané v těchto thrash/punkových kapelách zasazují do devadesátých let minulého století a z popela oprašují duch grunge. Tentokrát revitalizovaný a v novém světle. V polovině května si můžete vychutnat The Primals na jejich prvním tažení Evropou a oprášit vzpomínky psané kapelami Nirvana, Pixies anebo aktuálními Ty Segall.

Primals doplní sludge/doom čtveřice z Mexico city Fumata. Heavy riffy, čas, který nikam nespěchá, a čisté raw emoce zproštěné ve víru v dobro. A z Mexika dorazí také instrumentální duo Terror Cósmico, za které nejlépe hovoří jejich nástroje. Javier a Nicolas spolu hrají více než 7 let a v loňském roce jim vyšla třetí velká deska, která potěší všechny ty, kteří jsou nakloněni stoneru, sludgi, doomu a postmetalu.


Facebook událost: https://www.facebook.com/events/338814896713489/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com