Kids and Heroes
Aiden se po třech letech v komatu probouzejí a chystají novou desku
Danny 07/01/2015 Novinky, Zahraniční

Na Nový rok prolomili více jak dvouleté mlčení Aiden ze Seattlu. Kapela, která se ze začátku své kariéry svezla na vlně emo punku, aniž by o to stála, a následně dozrála do ostrého punkrocku s pořádnou gotickou příměsí, šla k ledu během roku 2012. Za sebou tehdy měla šest studiových desek a taky pořádný průser s defraudací peněz za trička, které se dopustil tehdejší baskytarista. Zpěvák Will Francis se tak vrhnul do svého projektu William Control, který v sobě kombinuje fetišistický darkwave s prvky EBM a goth punku a v loňském roce mu vyšlo povedené album The Neuromancer.

Rok 2015 ale bude rokem Aiden. Will už údajně začal psát novou desku, a i když zůstal v kapele jediným původním členem, nebojí se výzvy, která před ním stojí. Připomeňte si Aiden třeba songem Scavengers Of The Damned z šest let starého alba Knives.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com