Kids and Heroes
Agilní Dead Broke Rekerds právě vydávají Soviettes, Vacation nebo Caves
Danny 25/11/2015 Novinky, Zahraniční

V listopadu se velmi činilo newyorské vydavatelství Dead Broke Rekerds. Především vydalo kompilaci B-stran singlů a samplerů minnesotským The Soviettes s názvem Rarities. Tahle ze tří čtvrtin holčičí punkrocková kapela vydala začátkem tisíciletí tři povedená LP u Adaline Records a Fat Wreck a Rarities jsou skvělá možnost, jak si doplnit do sbírky chybějící songy z dlouho vyprodaných sedmipalců.

Dead Broke Rekerds rovněž vydali jednostranný dvanáctipalec britským noise pop punkerům Caves, kteří se představili v Praze jako předkapela Against Me! Vinyl s názvem Leaving je limitovaný počtem 100 kusů a B-stranu tvoří originální sítotisk. Sedmipalce se dočkali dvě verze písničky Back To The Land od cincinnatských Vacation. Ti vznikli v roce 2010 a letos vydali u Don Giovanni Records svou třetí řadovou desku s názvem Non-Person.

Newyorskou post-punkovou školu reprezentují u Dead Broke Rekerds Mouth. Ti vydali na kazetě svůj eponymní debut v nákladu 25 kusů. A 25 let existence slaví sedmipalcem arizonští Horace Pinker. Ten nese název Recover a navazuje na čtyři roky starou řadovku Local State Intertia. Na bicí kapelu na nové nahrávce doplnil Dan Lumley ze Screeching Weasel.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com