Kids and Heroes
Lars (Rancid) a Stigma (Agnostic Front) přivezou sólové projekty
Redakce 24/04/2013 Pozvánky
Se svými sólovými projekt se ve čtvrtek 2. května přijedou do pražského Futurum Music Baru předvést Lars Frederiksen z Rancid a Vinnie Stigma z Agnostic Front. Večírek podpořený německou partou Stomper 98 byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Čtvrtek 2. 5. 2013 – FUTURUM MUSICBARZborovská 7, Praha 5

OLD FIRM CASUALS (USA)

Mistr Lars Frederiksen se vrací se svou street punkovou smečkou zpátky na místo činu! Premiéra Old Firm Casuals vloni na jaře v pražském Futuru zaznamenala samé pozitivní reakce, přímo nadšení všech návštěvníků, živá show předčila všechna očekávání. Oi Punk ten večer totiž zněl tak, jak by měl! Svižně, přímočaře, s nadhledem, se super kytarovými riffy a chytlavými, jednoduše geniálními, melodiemi! Larse jsme si samozřejmě všichni vloni užili na historicky prvním koncertě Rancid v Čechách, ale nyní nastal opět čas vyrazit do světa (a naštěstí i k nám) se svým hýčkaným miláčkem alias bočním projektem Old Firm Casuals. Aktuální singl Born Criminal je prostě pecka! Už aby bylo celé album pohromadě!

STIGMA (USA)

Jeden večer a už druhá totální legenda svého oboru. Nepostradatelný kytarista HC velikánů Agnostic Front nebo také „kmotr hard coru“, pan Vinnie Stigma, po boku s basákem AF, Mikem Gallem, a jejich dokonalá punk rocková symfonie! Před 5 lety na strahovské Sedmičce to byl neobyčejný zážitek. Dynamický přísný street punk, hutné melodie, náboj na hranici elektro šoku a samozřejmě skvělá podívaná, Stigma je rozený šoumen! Bohužel měl tenkrát problémy s hlasivkami, takže letos si to můžeme užít jistě se vším všudy. Skvělé album z roku 2009 New York Blood jasně vystihuje názvem i obsahem jadrnost a sílu Vinnieho a Mikova sólového projektu, který nadchne jak punkáče, hard coristy, tak milovníky rock´n´rollu! Do Prahy však přivezou zbrusu nové album For Love & Glory, máme se zkrátka na co těšit!

STOMPER 98 (DE)

V roce 2012 měli v Praze předskakovat Rancid, ale nevyšlo to, tak je tady máme teď, Stomper 98, veterány německého Oi! punku, kteří jsou headlinery tohoto tour. Své klasické úderně melodické Oi! dokázali skvěle obohatit saxofonem a přijedou nám představit svoje aktuální album …Bis Hierher! vydané na Contra Records. Kdo je příznivcem Oi! punku, nemá šanci na řádnou výmluvu proč se nezúčastnit.

Předprodej:

330 Kč – Emergency Shop (Tachovské nám, Praha 3)

330 Kč + poplatky – www.ticketstream.cz

Na místě – 420,- Kč

Start 20:00

www.facebook.com/events/468894836504667/

 

O autorovi

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com