Kids and Heroes
5 věcí, které jste nevěděli o The Unholy Preachers
Sob 14/12/2013 Články

Pražská partička The Unholy Preachers měla nedávno premiéru videoklipu k songu Troublemakers z jejich poslední stejnojmenné desky, kterou vydali minulý rok. Jestli má název desky něco společného s jejich osobním životem a zážitky, posuďte sami. Zároveň si prověříme, jak dobře kapelu znáte. Jedna z následujících zajímavostí není pravdivá a na vás je uhádnout, jaká to je. Tipovat můžete na facebookové události, kde bude vylosován jeden šťastlivec. A výhra? Fešná přezka The Unholy Preachers!

 

1. Jeden ze členů The Unholy Preachers před lety odcestoval za prací do USA. Věci ale nešly úplně podle plánu a po finálních eskapádách byl zadržen, obviněn ze zapojení do organizovaného zločinu a uvězněn.

2. Nejmenovaný člen kapely měl být na začátku roku 2013 vyhozen kvůli narůstajícímu problému s alkoholem, a s ním spojené nespolehlivosti. Když ale jednou přišel na zkoušku s vytetovaným logem skupiny na boku, ostatní neměli to srdce mu to oznámit, a tak v kapele zůstal.

3. Ačkoliv se The Unholy Preachers v textech často a rádi zabývají tématikou motorkářských gangů, jeden nejmenovaný člen neumí ani jezdit na kole.

4. Dva členové kapely odstartovali svou hudební kariéru dávno předtím, než je začala ovlivňovat rocková hudba. Překvapivě jako violoncellisté v mládežnickém sboru klasické hudby.

5. Jeden z členů, jakkoliv je v civilním životě mírné povahy, se v soukromí rád oddává sado-maso hrátkám.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com