Kids and Heroes
5 věcí, které jste nevěděli o kapele Punk Floid
Sob 25/11/2013 Články

Punk Floidi, kteří se letos v říjnu probudili z ročního „kómatu“, nastoupili opět v plné parádě na pódia a vyjeli společně s kapelou Volant na tour po celé ČR. A jelikož už jsou na scéně nějaký ten pátek, řekli jsme si, že je vyzpovídáme a vytáhneme z nich pár zajímavostí.

 

1. Nový člen Jaroušek Peca byl v mládí ministrantem a zpíval v Raškově v kostelním sboru až do doby, než zavřeli faráře.

2. Zatímco druhý nejstarší člen kapely je sexuálně přitahován sotva zletilými asijskými lolitkami, nejmladší člen kapely si ujíždí na „Mature ++“, což jsou poctivé krabaté babičky.

3. Při jedné cestě z koncertu se lehce podnapilá kapela setkala na benzínce s posádkou Celní správy. Uniformovaní příslušníci se zajímali, zda se jedná o kapelu a jaký že to styl Punk Floid hrají. Za pár minut podnikavý frontman Floutek vytáhl distro a prodal celníkům všechny CD (samozřejmě nezdaněné) tehdejší diskografie Punk Floidů.

4. Jeden nejmenovaný pupkatý člen kapely se v mládí věnoval sportu a „pyšní“ se titulem druhý vícemistr České Republiky v kulturistice.

5. Kapela nikdy neměla v oblibě kolegy muzikanty, jenž nejdou sundat z pódia, a proto v počátku hráli Punk Floid maximálně 30 minutový set, který se ještě občas zkrátil přeskočením některých skladeb. Na jedné z punkových akcí ukázala časomíra rekordních 13 minut, což usoudila i sama kapela, že je celkem málo a po několik přídavcích to protáhla na konečných minut osmnáct.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com