Kids and Heroes
20leté čekání na novou desku hardcore punkerů Yuppicide je u konce
Danny 17/12/2015 Novinky, Zahraniční

S novým albem po 20 letech vcelku v tichosti přišli kultovní newyorští hardcore punkeři Yuppicide, aktivní mezi lety 88 – 98. V roce 2010 se s vydanou dvoudiskovou antologií vrátili na pódia a o dva roky později vydali šest nových songů na EP American Oblivion.

4. prosince, dvacet let po předchozí desce Dead Man Walking, vydali Yuppicide novou řadovku s názvem Revenge Regret Repeat. Pod článkem si můžete pustit ochutnávku v podobě songu Spread The Infection, celá deska pod hlavičkou Dead City Records je pak k poslechu zde. V příštím roce se Yuppicide jistojistě vrátí i do našich končin, na což se těšíme!

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com